| LenaleMinato a întrebat:

Ce lucru amuzant vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| PeStraziGoale a răspuns:

laughing A pai... multe... laughing

Odata vb. pe microfon la mess si bunicamiu` intra in camera si zice:
-Nu mai vorbi asa mult pe microfon ca iti consumi minutele laughing

7 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Am mancat un radical din 3.

| zenon1 a răspuns:

Am plecat la scoala in pijamale, in papuci de casa si fara ghiozdan si nici nu m-am pieptanat ba chiar nici nu mi-am cheile si am ramas inchisa afara pana cand a venit mama

| CandyLonjuPlayer a răspuns:

IN Metin2 Candylongju m-o batut unu de lvl 85(si eu am 96)

| roland2948 a răspuns:

Am avut o data o petrecerer de clasa si am dansat cu multe fete si ma distrat de minune.Cand am ajuns acasa seara eram foarte obosit,repede am adormit si imi iera asa de somn in cat m-am trezit noapte si m-am dus la baie, eram SOMNANBUL, m-a intrebat bunica mea unde te duci si eu cum eram sumnanbul si foarte obosit i-am spus ca la petrecere.Mie mi s-a parut amuzant.

| Radu_8189 a răspuns:

M-am batut cu o pisicalaughing)

| pinkpinqdanaa a răspuns:

In anul 2010 am fost la mare.Era un sezlong.M-am pus pe el.Si am cazut jos iar dupa aceea a venit tata si m-a luat in brate.
a doua zi :Am mers pe plaja si iar m-am pus pe un sezlong.
dar nu am picat.Am mers in apa si m-a prins varumiu de picio si am zis :au...sezlongu` laughing) ce am mai ras
FUNDA?

| ReasonForL0vex3 a răspuns:

Păi... multe. Dar îţi spun ce i sa întâmplat fratelui meu odată.
El se scoală să meargă la şcoală pe la ora 6 dimineaţa. El s-a trezit intr-o dimineaţă, si fără să se uite la ceas s-a dus şi s-a îmbrăcat în uniformă. Şi-a deschis telefonul să vadă cât este ceasul, şi era 4 dimineaţa. Apoi şi-a dat jos uniforma şi s-a culcat la loc. laughing