| ĄŇÐİ a întrebat:

Care a fost cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat? Cel mai amuzant

3 răspunsuri:
| Reka_8688 a răspuns:

Ohh day dreaming. aveam 16 ani si eram intr-o tabara pentru copii intre 6 si 14 anibatting eyelashes. eu, ca voluntara, ma ocupam de organizari, animam grupuri si eram conducatoare de echipe si exemplu. aveam cea mai rea echipa si trebuia sa ma descurc singura cu 20 de copii. eram stresata rau laughing. eram la partea cu jocuri si era un joc numit "vacanta" unde ei cica trebuiau sa plece in vacanta laughing. le dadeau o gramada de chestii in brate (umbrele de soare, ochelari, minge, papuci, geanta, valiza, palarie, o sticla cu apa. chestii de plaja) si ii puneau safaca o tura cat pot de repede cu ele in brate laughing. cand echipa mea a ajuns la jocu ala, eu trebuia sa le dau un exemplu xD. era ceva in gen "faceti ca rebecca". am luat toate chestiile si am pornit. dupa primii pasi nu stiu ce s-a intamplat. aveam o gramada de chestii in braie, era cald, eram stresata siii, bleaga fiind, m-am imprastiat cu toate lucrurile in mana. am cazut in fata a 200 de copii (eu ca un fel de invatator si exemplul lor), in fata voluntarilor si a educatorilor. m-am simtit atat de penibiil rolling on the floor). de atunci acei 200 de copii cand ma vad, pe langa un salut imi mai spun "faceti ca rebecca"! rolling on the floor.
nu stiu daca e chiar cel mai amuzant dar e unul dintre cele mai penibile lucruri pe care le-am patit xD

| consilierindragoste a răspuns:

Sa te cunosc pe tine! funda ca ma grabesc

| florinelop a răspuns:

Pai eu unul cred ca cel mai amuzant lucru a fost cand am fost la scoala si o fata si-a dat jos o bluza si din greseala sia tras si bluza cealasta atunci ii s-a vazut tatele
deoarece nu avea sutien
pentru mai multe informati adresa mea me mess florinelop
si nr.meu de tel 0754693528