| DianaMirela a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Când jucam poker sub mesele alea din cancelarie. wtf

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Omfg. am luat fundă pentru chestia aia?
http://4.bp.blogspot.com/......2Bface.jpg

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Poi...eram in saptamana altfel si noi, colegii ne uitam la un film horror(bine..nu toti)si alti colegi se uitau la alt film(titanic), si cei care se uitau la titanic, plangeau acolo, si faceau numa' zgomot de la ei. iar noi, ceilalti care ne uitam la filmul horror nu puteam auzi la film..in fine...si dirigu' era la catedra si deci, cum, cei care se uitau la titanic faceau ataaata zgomot si ma enervau nu se mai opreau din vorbit, pana cand le-am zis odata:"bhaa! care nu tace inseamna ca vrea sa suga p***a!"omgg si m-o auzit dirigu'!laughing
partea buna este ca nu mi-o zis nimic...happy

| NeneaGogu a răspuns:

S-a intamplat cand eram mic, m-am dus cu prietenul meu Ionel sa ne spovedim, totul a fost bine pina a trebuit sa stam in genunchi sub antiriul parintelui, eu tineam ochii inchisi dar Ionel m-a strans de mina si m-a intrebat, ba nebune, tu vezi ce vad si eu, vezi ca popa nu are pantaloni pe dedesubt? si nici chiloti n-avea laughing si unde nu-l pune necuratu pe Ionel sa-l traga pe popa de stremelu si incepe a canta sorcova vesela laughing daca nu a inceput parintele sa chiraie ca toti monstrii din filmele de groaza de m-a speriat si pe mine ca am rupt-o la fuga mai rau ca smurdul lui Arafat laughing am zis ca nu mai merg la biserica in viata vietilor mele, mi-am adus aminte de aceasta faza in ziua de revelion cand tot asa am mers cu prietenul Ionel sa uram cu plugusorul dar n-am strans decat cate 200 de mii, eu i-am zis, numai tu esti de vina Ioane, daca aveai sorcova popii faceam o gramada de bani, asa cu amintirile amuzante

| Uoana a răspuns:

rolling on the floor)))))))))

| dana90 a răspuns:

Cand am copiat la un test profu m-a vazut i-am zic eu nu am copiat si mi-a zis sa ma ridic sa vada c am in banca si i-am zis ca nu pot si a zis de ce? i-am zis ca ma doare burta nu ma crezut m-a luat d umar ma ridicat si ce crezi? mi-a gasit caietul pe scaun of ce 1 am luat dar asta este eram in clasa a 8 a