| Maly2000 a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai la bac ca sa poti pleca in Anglia la facultate? Please funda urgent

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki a răspuns:

Pai ca sa te primeasca la o facultate buna in Anglia ar trebui sa stii foarte bine engleza. In al 2-lea rand cu cat facultatea are standarde mai mari cu atat mediile cerute sunt pe masura. Deci, depinde ce medie ai...

4 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

Salut!
Totul depinde la ce facultate vrei sa mergi.

| NemNUZ a răspuns:

Pai la ce facultate? Ca nu tot una e Oxford cu una de la periferia Londrei. Vezi ca trebuie sa scrie pe site notele de admitere

| AlleshiaBy a răspuns:

Peste 6 asta e clar! Poti sa te duci unde vrei laughingdepinde daca vrei sa cu bani la facultate sau 10 la tot/toate si stai linistita, esti printre cei mai buni

| sparky34 a răspuns:

Daca mergi la o universitate cu renume trebuie sa ai peste 9.