| anonim_4396 a întrebat:

Ce medie trebuie sa ai ca sa ai o sansa la o facultate de stat?

10 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Depinde de facultate, la unele se da admitere la unele cu interviu dar este bine sa ai o medie cat mai mare la bac.

| Harley18 a răspuns (pentru danutzu96):

Tu esti la facultate sau te gandesti sa dai la vreo facultate anume?

| danutzu96 a răspuns (pentru Harley18):

Vreau sa dau la Universitate, la informatica

| Harley18 a răspuns (pentru danutzu96):

Felicitari!

| danutzu96 a răspuns (pentru Harley18):

Multumesc!
Tu, unde te gandesti sa dai?

| Harley18 a răspuns (pentru danutzu96):

La Medicina dar vreau sa mai ma interesez si in alte domenii.

| danutzu96 a răspuns (pentru Harley18):

Felicitari si tie!

| Harley18 a răspuns (pentru danutzu96):

Mersi! kiss

| Expressions a răspuns:

Peste 6. Se poate intra si cu 6 si ceva la o facultate buna (in functie de locuri). Dar spre binele tau ar fi bine sa ai o medie cat mai mare, prin urmare o sa ai sanse mai mari.

| Harley18 a răspuns (pentru Expressions):

Cam pe unde se poate intra cu media de 7-8?