| anonim_4396 a întrebat:

Ce paj si cati galbeni aveti pe conquiztador?

6 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nici nu mai stiu, n-am mai jucat de mult timp, nu prea am galbeni ca joc la separeu cu prietenii cand joc.

| andreutz a răspuns:

Vreo 6300 si un pic paj...si vreo 110000 galbeni.nu mai retin exact, jucam mai demult... dar m-am lasat, pentru ca asa cum zice si ioana tine mai mult de noroc...deja nu mai e concurs de cultura generala, plus ca multi triseaza...

Bula
| Bula a răspuns:

0 si 0.
Nu ma joc.

| leluc a răspuns:

Zero
Nu mai joc pentru ca nu e corect. Nu castigi mereu prin cunostinte ci prin noroc (mai ales la intrebarile cu anii)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| doinisor a răspuns:

A jocuri 4500 5 conturi paj peste 5700 la fiecare si aproape 2800000de galbeni