| anonim_4396 a întrebat:

Ce rol au galbeni de pe ConQUIZtador?

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Sunt folositi pentru cumpararea variantelor ajutatoare la intrebari. De fiecare data cand alegi 50/50, sau " vocea jucatorilor" ori "media raspunsurilor" etc, iti scade o anumita suma din totalul galbenilor.

| daassh a răspuns:

Poti licita cu ei la diferite aparaturi(licitatii, care le gasesti pe site). Succes!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Cu ei poti sa iti faci desene pe partea ta de harta sau te ajuta cu variantele la raspunsuri(1000 per ajutare).O zi frumoasa sa ai

| TheLordofSalem a răspuns:

Exista acele licitatii (sau existau nu mai stiu ca nu am mai intrat). Cu acei galbeni poti sa licitezi si sa castigi obiectul fara a da bani pe el.

| MadalinaCostea a răspuns:

Poti sa-i folosesti pentru variantele ajutatoare.