mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul de pe acasa tv Regina? Urmariti filmul?big grin

Răspuns Câştigător
| CriSslsa3 a răspuns:

Mie nu imi place filmul,, Regina''. Eu IUBESC filmul,, Regina''. Eu nu urmaresc filmul.Eu vizionez filmul.Este super tare.Si mi se pare la fel ca,, Inima de tigan''. Dar este frumos. Un regizor extraordinar. E super tare filmul.Cum se spune:,, No Comment''.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place e coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare cool si misto cei mai haiosi sunt flacara si state am ce invata din acest film actorii sunt foarte buni recunosc inainte nu ma uitam si o colega mi-a spus de film prima data cand m-am uitat mi-a placut la nebunie si l-am vizionat pana la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place, vorbesc cam urat.

| bruneta_9895 a răspuns:

Mi se pare un film frumos am urmarit fiecare emisod:d

| alinutza_8657 a răspuns:

Filmul,, Regina " Da l-am vizionat si eu impreuna cu familia, la fel si filmul,, Inima de rrom" sint super filmele astea in tot timpul ma staruiam sa nu pierd nici o serie, la fel si persoanele din aceste filme super nu am kuvinte chiar nia placut la nebunie... Da (No Coment ) cum a zis si RBD ...super filme

| alinutza_8657 a răspuns:

Ups scuze da eu acolo am scris,, Inima de rrom " da nu am vrut sa scriu asa am gresit da am vrut sa spun,, Inima de rrom" iata asa e corect pa si scuze de greseala

| Crys_5187 a răspuns:

Grim si mie imi plac, Fetele Marinarului''