| BiancaByaBianca a întrebat:

Urmariti Clase 406? Ce parere aveti despre telenovela?

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Eu o urmaresc e o telenovela frumoasa:d chiar merita sa fie uitata pararea mea:d

| Kira9747 a răspuns:

Este la fel de buna ca Rebelde, tinand cont ca este acelasi producator si imi place ca sunt foarte multe episoade(350), nu se termina dupa 100 si ceva de episoade, multe personaje interesante, pe scurt este foarte tare.

| p1nk a răspuns:

Azi am vazut pentru prima oara telenovela.Imi pare rau de tipa care a ramas insarcinata, in rest mi se pare ca se aseamana oarecum cu rbd.

| FreeAndWild a răspuns:

Sincer mie imi place telenovela si merita urmarita seamana foarte mult RBD. O urmaresc zilnic si am o parere buna despre telenovela.

| monikka a răspuns:

Este o telenovela... daca pot sa spun super.nu imi displace dar sa zicem ca. parca ii lipseste ceva. Dar acum telenovela fiind la inceput normal ca pare plictisitoare, banuiesc ca mai tarziu o sa fie o telenovela reusita.Eu o urmaresc.big grinwinking

| BiancaByaBianca explică:

Clase 406 are 345 sau 350 de episoade asa am auzit happy

| lovewwe a răspuns:

E cea mai tare telenovela o urmaresc zilnic