| SILVIUTZA_7132 a întrebat:

Cine urmareste filmul ^^O mare de pasiune? dc il urmariti ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Da, eu il urmaresc! Imi place atat de mult! Mai ales de Mario Cimarro(Victor Manuel) si de Zuria Vega(Estrella Marina).
Mi se face un gol in stomac cand se saruta ei doi. Nici nu mai stiu ce sa spun.imi place ca Victor Manuel nu se supara deloc pe ea mai ales acum cand ea vrea sa il faca gelos cu hernan, cu psihiatrul ala. Imi placeee!

Este un film frumos!

Pa-pa!happy

6 răspunsuri:
| andreeaemmma a răspuns:

Hei stiai ca mercedes la omorat pe hernand?

| analia0103 a răspuns:

Eu il urmaresc si imi place la nbunie si nu pierd nuci un episod...

Eu il urmaresc pentru ca ma obisnuit bunicamea cu toare telenoelele de pe acasa tv... absolut toateeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, categoric happy. Desi e o telenovela si va avea acelasi sfarsit, imi place de Estrela si cum nu se lasa doborata de nimic.
Mie una imi place si mi se pare un serial super \dancing.

Pa, pa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il urmaresc pentru ca e foarte frumos acest film dar nu o suport pe coral care e rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca imi place filmul asta la fel si cautando pe elisa

| gabriella_2717 a răspuns:

Eu deci il ador cea mai frumoasa este estrella marina si coral (catalina)este bestiala dar pakat ca este rea si nebuna. si victor manuel este super frumos este cel mai frumos actor din telenovela! as vrea sa traiesc si eu o viata ca in telenovele, dar din pacate nu se poate, oricum pupici la toti si urmariti in continuare telenovela pentru ca este super frumoasa!:X:X