| anonim_4453 a întrebat:

Ce programa imi puteti propune pentru scurtarea/taierea cintecelor, vreau sa fac unele fragmente sau sa las doar refrenul si nu stiu cum as putea face acest lucru... si as vrea sa-mi ziceti si de unde sa scot programa data, daca cunoasteti... dau Funda pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| badnews a răspuns:

Mp3 cutter
uite un site de unde poti sa il descarci dar daca nu merge scrie pe google numele si sigur o sa il mai gasesti si in alta parte
http://download.chip.eu/ro/MP3-Cutter-1.2_1301705.html

4 răspunsuri:
| ingerash_7770 a răspuns:

Eu am mp3 Cutter si fff bun. dar daca vrei altceva. cauta pe google programe de scurtat melodii. FUNDA > :d:d?

| anonim_4453 explică:

Badnews, mersi! l-am descarcat de pe site-ul tau si merge bine.
Ti-am dat FUNDA, dupa cum am promis!winking

| badnews a răspuns:

Ma bucur ca ai reusit din prima si ca toti ce ti-a ramas acum de facut este "sa te pui pe treaba" laughing. Multumesc pentru apreciere

| Emy_3192 a răspuns:

Sunt multe programe lasa id taw pe privat si iti dau eu program sau chiar iti pot face eu...:X