| Celdrept a întrebat:

Ce s-a întâmplat.în Miami de s-au adunat atâtea mașini de poliție și elicoptere? Unii zic că ar fi vorba de un demon sau extraterestru de 7-10 metri, am văzut în filmări că ogrămadă de oameni o luau la fugă de langa acel Mall! Ce era de fapt?

13 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

A fost o bataie intre grupuri de adolescenti, iar artificiile au amplificat panica.

| gabicoo a răspuns:

A fost promoție la tigăi. Și au venit clienți din tot universul. Extratereștrii ăia ai tăi nu au venit să ne invadeze - nu au vrut să rateze ocazia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ăia de cred în gta monștri))

| Celdrept explică (pentru anonim_4396):

In America de toate se întâmplă. Cred că era o holograma, tehnologia blue beam sau naiba știe! Ar fi prea de tot sa fie real! Dar nu se știe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celdrept):

Eu nu cred în prostile astea prea de tot. Nu știu cei ăla blu beam.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celdrept):

Pentru desteptul caruia ii raspunzi si care m-a blocat: Ia d-aici - foarte interesant, pe alocuri se suprapune cu realitatea, pe alocuri e complet la furat, ca orice teorie conspirationista care se respecta - https://allthatsinteresting.com/project-blue-beam

| anonimulll12345 a răspuns:

Vrajeli

| Feminista a răspuns:

Au fost reduceri, iar "cioroii" s au bătut pentru asta

| minrest a răspuns (pentru Feminista):

Cel putin nu esti feminista transectionla, asta e o mare calitate. Feministe transectionale sunt, de exemplu, feministele europene care au vizitat Iranul si s-au imbracat in port islamic, in conditiile in care femeile in Iran sunt omorate pentru ca nu poarta val. Pe de alta parte, s-ar putea ca termenul ''cioroi'' sa fie un pic depreciativ, dar, cine sunt eu sa te judec.

| Celdrept explică (pentru minrest):

Nu cred că e o tipă ci un tip happy
Tipele nu urăște așa rău "cioroii" doar într-un mod pasiv nu pe fata

| minrest a răspuns (pentru Celdrept):

Se poate.

| LorenzCornel a răspuns:

Nu exista poze nici filmari.nu functiona niciun dispozitiv in acel moment. Erau 2 cu un dispozitiv ("holograma", au aparut 3 ceva de cc 3 m.