| ThatWeeb a întrebat:

Ce spune regulamentul scolar in privire cu purtarea ochelarilor de vedere la ora de educatie fizica?

3 răspunsuri:
| Anonim508 a răspuns:

Nu exista regulament pentru așa ceva, dar îți recomand să îți dai jos ochelarii înainte de a face sport!

| Silviullet a răspuns:

15 ani de cand port ochelari. Cand știu ca ii pot lovi sau alții sunt neatenți, dau jos, cand nu sunt pericole ii las la ochi, dar cu grija in continuare la ce se intampla in jurul meu.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune ca trebui sa-i legi cu un elastic, ca sa nu-ti cada cand alergi sau sari peste diverse aparate.