| Saya a întrebat:

Cum arata o scutire de educatie fizica pentru tot anul scolar?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E o foaie cu mazgalituri de medic(scris de medic)pe care scrie dc nu poti face sport. E shtampilata si semnata happy

| Ronnix a răspuns:

La fel ca scutirea medicala. happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este o adeverinta in care scrie numele, data in care te-ai nascut si inca care medicul specifica ca esti apta sa faci sport si unde pune parafa(stampila).

| Christina a răspuns:

Ca o scutire medicala big grin

| basexcu a răspuns:

Asta cam tine de virtual.

| aigi1 a răspuns:

Scutiti-o pe saya de sport tot anul scolar unghia crescuta in carne s-a infectat se pot molipsi ceilalti copii semnat x