| laurentiu_9029 a întrebat:

Cine imi explica cum se instaleaza un stick, pas cu pas?
Am bagat stick-ul apoi am intrat in my computer acolo unde apare Removable Disk. Acum ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| Izu.Punk a răspuns:

E instalat dejawinking

| crouch a răspuns:

Dai dublu-click pe removable disk si ai intrat in stick. acolo poti pune orice de pe calculatorul tau

| Catalin81 a răspuns:

Stickul nu necesita instalare, el este automat recunoscut de windows si din moment ce ti-a aparut removable disk inseamna ca ti l-a recunoscut, trebuie sa dai dublu click pe removable disk si astfel vei putea sa vizualizezi cei ai pe stick sau vei putea copia ce vrei pe el. BAFTA! ( Ai o funda pentru mine? )

| radumanolescu a răspuns:

Ce sistem de operare ai? XP il citeste imediat
http://aphroditeclub.npage.de/

| laurentiu_9029 explică:

Nu m-ati ajutat. Tocmaia sta e, ca apas si nu se intampla nimic, spune sa introduc cd-ul...nu inteleg de ce. Am Windows 7 Ultimate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da add la id meu si te ajut eu nelu_leon09

| Dance_Buhai_Onutza_1995 a răspuns:

Buna! cum instalezi gta Romania 2? eu am windows 7 ultimate.
as vrea sa stiu cat mai repede daca se poate!