| billy69 a întrebat:

Cine imi spune daca putem sa luam o persoana in plus in camera cazare mare? suntem mai multi cu camere matrimoniale dar unul ramane pe dinafara, il putem lua cu noi anuntand hotelul, mai costa ceva?

Răspuns Câştigător
| PitBull21 a răspuns:

Pai voi nu spuneti nimic il duceti in camera si gata...

2 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Sigur ca da laughing mancarea si apa folositata atata ca in rest camerele le-ati platit sunt inchiriate si nu-i nicio problema.
Funda?

| billy69 explică (pentru PitBull21):

Tare, m-am gandit la asta, mi s-a spus de multe cunostinte, si cred...e singura varianta big grin