| andriuha95 a întrebat:

Cine stie vreo solutie de sters monitorul?

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Buna. Exista o solutie pe care am gasit-o in magazinul REAL, numita AM -ONE CLEAN-SCREEN CLEANER, costa 35 ron. eu numai cu aia sterg si este foarte buna si ma tine si mult:*

3 răspunsuri:
| miruniiki a răspuns:

Incearca solutia de curatat geamurihappy

| Mirruna a răspuns:

Cred ca merge cu servetele din alea de ochelari. se gasesc in carrefour :p.

| Tlbi a răspuns:

Aceleasi Screen Cleaning le folosesc si eu la laptop, tot din Real! problema e ca am lasat deschisa cutia si s-au uscat servetelele.straight face...big grin