| Cronos126 a întrebat:

Am sters monitorul cu o solutie speciala de preaf, apoi am observat pete de la sters (dare) cand razale soarelui se reflectau in monitor, monitorul merge ca nou dar e normal sa aiba darele alea?

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Sterge cu un servetel umed special pentru ochelari si apoi cu o carpa moale, uscata. Ar trebuie sa se duca darele alea

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu e normal cu ce solutie l-ai sters? in primul rand monitorul trebuie sa fie inchis cand il stergi la ecran se da cu o carpa moale prima oara de praf si dupa aia se adauga pe o alta carpa speciala solutia care e anume pentru ecran eu am hama si sunt multumit curata bine si se usuca la secunda