| Cronos126 a întrebat:

Am sters monitorul cu o solutie speciala de preaf, apoi am observat pete de la sters (dare) cand razale soarelui se reflectau in monitor, monitorul merge ca nou dar e normal sa aiba darele alea?

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e normal, incearca o solutie pentru monitoare lcd cu o laveta din microfibra.

| Cronos126 explică (pentru MihaiNicu23):

Aveam una dar am inteles ca dauneaza putin, am dat si nu mi-a daunat deloc, mersi. De asta dedeam cu una din bumbac cu aceleasi solutie.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa ce dai cu solutia este bine sa dai cu niste servetele moi, uscate. Intreaba o femeie cum se face.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Preaf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! E normal nu e nimic grav si sunt solutii speciale pentru LCD, cel mai probabil a ta nu este prea buna si trebuie insistat si repetat cu stersul pana dispar si se evapora acele dare care vor disparea dupa ce a fost curatat corect!