| iemiliea a întrebat:

Credeti in vampiri? Eu sincera sunt intre si intre...tocmai acum sunt pe cale sa termin Zori de Zi. Dar in varcolacii Quileute.sunt diferite articole ce spun ca exista legende.va rog spuneti-mi parerea voastra

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred...adica in ziua de azi orice e posibil... si esefeu mai sti? poate exista si mos craciunwinking vampirii exista dar cu siguranta nu cred ca la noi in romania, probabil in USA si dk as vedea unul cu siguranta m-as speria putin dar m-as linisti dk mar face si pe minewinking eu una ador vampirii :X:X

32 răspunsuri:
| tantarzamfir a răspuns:

Asa am sa va raspund eu la toate intrebarile, am citit fiecare articol in parte scris de voi toti.Ba unul sau una crede ba altu nu stie ce sa zica, problema este ca toti suntem oameni si toti suntem atrasi de rau nu de bine asa a fost in totdeanu, omul a fost atras de rau si nu sa multumit cu faptul ca este om vrea sa fie altceva nu este multumit cu cea ce are cel mai de pret lucru viata intotdeauna vrea altceva, unu ai vamir altui varcolac cela; alt vrea sirena sa nu stiu mai ce etc.Reventiva oameni buni cu picioarele pe pamant, si lasati filmele cartile si alte prosti la o parte si apucativa de lucruri serioase de facut credeti-ma ca fiecare in parte ar avea ce sa faca, nu sa astepte ca peste noapte sa devina nemuritor.Cam asa sta treaba dragi mei, multumitiva fiecare cu ce aveti. Exista o vorba din batrani :Nemultumitului i se ia darul.

| rodyrebela a răspuns:

Am vazut atatea filme gen the vampire diaries sau twilight...de multe ori imi pun intrebarea asta. daca exista sau nu...

| alexandraraluca a răspuns:

Nu stiu daca exista''in sensul ca te vede si ii este sete de sangele tau...''dar cica sunt comunitati de persoane care se numesc''vampiri''. le place sa se taie si sa suga sange...asta a aratat pe discovery