| werewolfbruno a întrebat:

(sa zicem ca exista)voi credeti ca vampiri au o eleganta aparte laughing sunt niste bestii la fel ca varcolacii si oricum in ultima vreme apar pe net tot mai multe metode ca sa devii vampir dar nu si ca sa devii varcolac. o sa fie tot mai multi vampiri retardati peste tot in plus vampiri vin de la satana(imi place sa cred ca exista varcolaci si vampiri)

10 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Nu exista asa ceva.Vampiri si Varcolacii sunt creaturi mitice care "se razboiesc" intre ele de secole din cate am auzit...

| NのON a răspuns (pentru Krauser):

Bravo Captain Obvious. -.-" "Nu exista" putea sa spuna oricine si e cel mai ofensator raspuns daca persoana careia ii raspunzi e CONSTIENTA ca sunt creaturi mitice si nu exista!

| CrysaCrysy a răspuns:

Si mie imi place sa cred ca exista! E super sa-ti fie putin teama de oamenii dubiosi!happy

| Lykan a răspuns:

Vampirii si varcolacii nu exista si chiar daca ar exista chestia cu razboiul intre varcolaci si vampiri e falsa de-a lungul istoriei s-au inregistrat numeroase crime ale unor bestii care par niste lupi doar ca in doua picioare si mult mai mari uite aici mai multe informatii werewolf.lykan.blogspot.com

| stefi26 a răspuns:

Frate o sa iti explic ieu cum sa devi varcolav.fii foarte atent.

TACI DIN GURA SI MANANCATI CARTOFII

| Helloimys a răspuns:

Povestile cu ''vampiri si varcolaci''sunt doar niste fantezii publicate in povesti si filme..adevarat te cam prinde faza ''da adevarat exista vamipiri si varcilaci''da normal ei nici nu exista si nici n-au existat da e misto sa-ti bati joc de cei mici ca sincer stiu ca ei se sperie pe chestiile astealaughing

| Gabyyella a răspuns:

Eu cred că există pentru că atâtea legende nu se creează singure, și în plus trebuie să fie un adevăr.

| LoVeAnGeL96 a răspuns:

Uite nu e imposibil sa existe... Exista niste boli, iar cei care sufera de acestea au anumite simptome ce ii fac sa para vampiri(cea mai logica explicatie), dar pot axista vampiri si ca in filme insa nu cred ca vom sti cu adevarat vreodata.Cat despre varcolaci ei bine exista numai daca exista vampirii ca in filme.
Raspunsurile de pe net la intrebarea "Cum poti devenii vampir?" sunt prostii.Adica cum sa stie oamenii asa ceva cand ei nici nu cred ca exista? Cine raspunde la o asa intrebare nu vrea decat sa-si bata joc de cei care cred in acele raspunsuri...sau crezi ca vampirii stau la calculator sa le zica cum s-o faca?

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns (pentru LoVeAnGeL96):

Si eu am gasit asa ceva[cu boala care ta face sa arati ca un vampir].Si intr-un secol mai indepartat[nu stiu sigur care] oameni care aveau aceasta boala erau ucisi si dupa le era arsa inima...Asta stiu eu.

| LoVeAnGeL96 a răspuns (pentru ღSupradozaDeViseღ):

Mda si parerea mea e ca asa s-a ajuns la vampirii de astazi(cei din filme in care crede lumea, s-au o parte din ea).