| lllarisaa02 a întrebat:

Cu ce prgram s-a facut video aceasta http://www.youtube.com/watch?v=rYgRL0s-Auo stie cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost realizat cu un program extrem de simplu, probabil Windows Movie Maker; deoarece a fost facut
t din mai multe poze sau una singura (realizata/schimbata intr-un program de editare foto, schimbate culorile, adaugarea acelor note in partea de sus, in diferite pozitii, adaugarea textului pe bucati... in momentul in care a creat video-ul, pare ca se misca)
Deci, cu niste poze puse ina dupa alta si editate astfel incat sa para ca se misca, se poate realiza acest video chiar si in cel mai simplu si utilizat program de editare video: Windows Movie Maker!