| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se poate asorta culoarea gri?

17 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Cu negru, verde, rosu,.

| kitty_8919 a răspuns:

Culoarea gri se poate asorta cu culoarea mov.

| eu_3271 a răspuns:

Pai depinde, griul se asorteaza cu multe culori; daca e gri mai deschis merge cu negru, bleumarin, rosu; daca e gri inchis merge cu alb, galben. Acum depinde si de nuantele celorlalte culori.

| MissD a răspuns:

CU negru, alb. si cu roz merge foarte bine... depinde si de nuanta griului.:*

Shin
| Shin a răspuns:

Multe culori. Negru, rosu, bleumarin, alb. Imi place mult gri-ulbatting eyelashes
Shinwinking

| eu_4161 a răspuns:

Gri? Pai poti asorta cu negru, cu alb, cu mov, bleomaren, astea ar merge la un gri inchis
Iar la un gri deschis eu zic ca ar merge roz, negru, alb si mov deschis.

| LCD a răspuns:

Cu roz happy

| cucubauuu a răspuns:

Gri e o culoare neutra, merge cu orice

| ViVi a răspuns:

Cu alb si negru

cel mai potrivit

by aNa

| Puiutz a răspuns:

Hmm.de exemplu merge foarte bine si cu roz.sau un mov mai deschis:d.sau albhappy.cam asteabatting eyelashes
:*

| wings a răspuns:

Pai foarte foarte bine de la o profesoara de desen foarte talentata, si sa stiti ca gri-ul se poate asorta foarte bine cu galben si mov! Dar merge si cu roz!

| DMV a răspuns:

Pe un desen da foarte bine cu un roz mai sters, usor "flausat". Nu stiu cum e la imbracaminte. Depinde si griul cat de gri e(cat % negru cat % alb)

| Daisy. a răspuns:

Galben, mov, verde, albastru, negru, alb, rozbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Negru, mov, albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mov sau roz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge gri cu bej?

| Corinutza_Corina_1984 a răspuns:

Cu negru...si cu roz cred ca e o combinatie wow...