| moldovan62 a întrebat:

Buna am o pereche de papuci albasti sunt un albastru nebun si nu prea gasesc haine culoarea aia bine aveti idee cu ce culoare pot asorta albastiu? tongue tongue

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt nuanță de neon, tare.
Negru te poate ajuta.
Pa, pa.

| Andutsaa a răspuns:

E suficient un tricou/bluza de aceeasi culoare si deja e prea mult albastru. Asorteaza cu accesorii: bratara, un lant, inel, cercei, etc! Pt ca e o culoare aprinsa iese foarte tare in evidenta! Te pup! :*

| tuGatita a răspuns:

Cu un roz aprins (pantaloni/bluza), cu blugi albastri, cu orice vrei tu si o bratara/cercei de culoarea papucilor. daca ai gasi geanta asa ar fi ceva!

| Azazea a răspuns:

Negru si gri, preferabil negru

| Isabella95 a răspuns:

Daca e un albastru "nebun" inteleg ca e aprins nu, se potriveste foarte bine cu pantaloni negri si un tricou/bluza galbena!

| elisadaia a răspuns:

Mie imi place cum arata cu galben, roz, alb, negru sau poate cu o alta nuanta de albastru si cu rosu ar merge.