| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Mi-am cumparat un trening din catifea, culoarea crem si nu stiu cu ce incaltaminte s-ar asorta cel mai bine. Ce fel de adidasi merg ..ca model, culoare etc? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ceva ce este negru, crem, maro, maro spre crem, alb si cred ca si gri.

| OoBunnyoO a răspuns:

Il poti purta cu adidasi albi. Ceva in genul asta : http://www.adidas.be/Women%27s-W-Adicross-Ii/674873_540,fr_BE,pd.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Nu stiu ..sincer ....pentru ca nu ai precizat daca pantalonii sunt stramti jos sau evazati.
Eu niciodata nu port piese vestimentare sport.
(Decat cand fac sport, adica 2 ore pe zi)
Daca sunt evazati (sau orice model, e ok cu incaltamintea asta):
http://www.asos.com/......ike/56lpy/
In strainatate se poarta modelul asta foarte mult.

O alternativa mai eleganta sunt adidasii si platforma.

Orice tip de adidasi sunt ok.
Nu stiu stilul tau dar la o fata nu recomand trening si adidasi decat daca face sport de performanta sau cand face sport pentru ea.

In rest, NUUU!
ramane la alegerea ta.
pa, pa!

| ILoveMusic25 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/adidasi+femei.html
Vesi si tu pe aici care se potrivesc :))