| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug un text la o imagine? fara brush! ce programe imi trebuie?

4 răspunsuri:
| Miru2004 a răspuns:

Picasa-eu il am si se instaleaza foarte usor. Sper sa iti fie si tie de folos deoarece si mie mi-a fost. Succes

| DaniiWtf a răspuns:

Cu orice programd e eedtitai.Photoscape, pizzap, phodo editor tot tot tot.

| Curiosu a răspuns:

Photoshop sau cauta un image editor gratuit pe goodle cu optiunea de a plasa texte pe imagini digitale

| anasuperba a răspuns:

Stiu cum sa adaugi un text peste imaginii dar in cadrul unui videoclip.Folosesti programul moviemaker care este deja instalat in windows...intrii in start si dai acolo unde scrie Run... si scrii moviemk sper ca ti-am fost de ajutor fundita>?