| MaeRiAh a întrebat:

Va rog dati-mi niste programe de editat filmulete adica sa adaug text sau muzica va rog... funda

Răspuns Câştigător
| wintage a răspuns:

Ai facut vreo data vreun film cu Windows Movie Maker sau spui doar asa ca ai vazut in alte comentarii? Nu trebuie descarcat! Il ai si tu in calculator daca intri in Start-> All Programs!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Windows movie maker

| wintage a răspuns:

Cel mai simplu : Windows Movie Maker. Il ai la START-> All Programs (Windows XP).
Pentru tehnologie mai avansata, bineinteles necesita si munca si tutoriale, ai Sony Vegas!
Succes!

| αʟεх a răspuns:

Windows movie maker

| RadioKillerRemix a răspuns:

Incearca windows movie maker descarca-l si fa-ti niste videoclipuri

| wintage a răspuns (pentru RadioKillerRemix):

Ai facut vreo data vreun film cu Windows Movie Maker sau spui doar asa ca ai vazut in alte comentarii? Nu trebuie descarcat! Il ai si tu in calculator daca intri in Start-> All Programs!