| Mario1999 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie pentru Windows Phone pentru editat poze cu care sa pot adauga text peste imagine si cu care sa pot "desena" peste imagine, adica sa incercuiesc ceva cu un 'brush'? Daca stiti cumva vreuna care sa faca aceste lucruri, va rog sa imi spuneti. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

PhotoScape, PhotoShop, Pixlr. Express, iPiccy astea-s cele mai bune

| notefree a răspuns:

Fantasia painter [are o poza cu o fata] to recomand cu placere.

| Vanqu1sh a răspuns:

PicsArt.

| Mario1999 explică (pentru Vanqu1sh):

Se poate face ce am spus in PicsArt?

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Mario1999):

Pe android da, 100%, ar fi o prostie sa nu aiba inca aceleasi functii si pe wp, nu ai nimic de pierdut daca incerci, nu-i asa?