| anonim_4396 a întrebat:

Cum deschid un fisier dau click pe el si zice sa aleg programul cu care vreau sal deschid bifez NOTEPAD dau ok si imi apare numia scrisuri in chinezastraight face dau funda:dpt ala care ma ajuta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ca sa te ajutam trebuie sa ne ajuti si tu pe noi. Dai click dreapta pe fisierul respectiv apoi dai click pe Properties si ne spui ce scrie in dreptul "Type of file: " dupa aceea o sa iti spunem cu ce program trebuie sa-l deschizi ca sa se vada cum trebuie.

| Last1 a răspuns:

Daca nu trageai chiulul la scoala, acu stiai chineza si citeai fisierul

| Last1 a răspuns:

Cautzi la google: *.(si aici scrii tipul fisierului, adica ce urmeaza dupa "." de exemplu exe, pdf, dat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zice ca il pot deschide cu Unknown application laughing