| katalinu26 a întrebat:

Cum fac sa sterg toate mail-urile dintr-o comanda? big grin

Răspuns Câştigător
| spintEE a răspuns:

- Intră în contul tău de Yahoo utilizând pagina: Yahoo Mail

- după ce ai intrat în cont, mergi la Options (butonul Options se află în partea stânga sus)

- din listă alegi opţiunea Mail Options

- la General bifezi opţiunea: In a scrolling list (hide Preview Pane)

- în lista din stânga faci click pe Signature (dând click pe Signature, setările din General vor fi salvate automat)

- mergi la Inbox şi bifează opţiunea din stânga tab-ului From (toate mailurile vor fi selectate automat)

- apasă butonul Delete şi confirmă ştergerea mesajelor apăsând butonul OK

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate sa le stergi pe toate. Se poate doar selecta,atat cat apar intr-o pagina si apoi dai delete. Exista totusi o setare care iti permite sa afisezi mai multe intr-o pagina, mi se pare 100, insa depinde pe ce ai cont.

| teodora006 a răspuns (pentru spintEE):

Mie nu-mi apare faza cu In a scrolling list (hide Preview Pane)happy

| Barbu_Claudiu_1978 a răspuns:

Cum fac sa sterg toate emaill din messenger dintr-o data