| witzu a întrebat:

Cum pot afla la care placi ram(ddr, ddr2. ddr3) este compatibila placa de baza

3 răspunsuri:
| Trackerist a răspuns:

Cauta modelul placi de baza pe internet si iti spune acolo, daca nu gasesti modelul mergi la un magazin pentru calculatoare

| PustiCool a răspuns:

Pentru un raspuns concret trebuie sa stim exact despre ce placa de baza este vorba ca sa poti primi un raspuns concret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti primul om pe care il aud ca isi cauta o placa de baza compatibila pentru RAM.