| EveTorres a întrebat:

Cum pot deveni un superstars pe stardoll?

4 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

Trebuie doar sa bagi credit de pe tel tongue

| FunKesha a răspuns:

Pai, nu trebuie neaparat doar cu credit sau telefon (: este oferta limitata maine dispare! Oferta estetongueoti sa fii un superstar gratis fara nici un ban fara sa faci nimic, asa mi s-a intamplat mie, azi, stii cumva ca sunt haine specializate pentru super staruri? Da, sunt acele haine doar superstarurile pot sa le cumpere, si eu mi-am cumparat si cand am vazut ca pot sa mi le cumpar m-am mirat, apoi m-am dus la profilul meu si am vazut ca sunt un superstar gratis! Daca maine nu esti super star trebuie sa platesti 19-15 sau 13 lei ca sa fi superstar ori poti in fiecare luna sa trimiti un mesaj care iti va lua 2 euro catre fii superstar, daca nu il trimiti in fiecare luna nu poti sa fii superstar 2 euro=9 lei (:

| Andradaaaaa a răspuns:

De fapt faza e doar pentru o zi si trebuie sa faci o smecherie cand iti faci contul (in acea zi neaparat) poate merge si a 2 a zi nu stiu...in fine trebuie sa intri la album apoi dai log off si dai F8 apoi te loghezi din nou si mergi la album si a treia zi esti superstrarwinking

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Andradaaaaa):

E adevarat?