| COLLIONIK a întrebat:

Cum pot deveni superstar pe stardoll? plz ziceti-mi daca stiti

3 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Chiar de Craciun ai cateva zile de superstar? Maica Sfanta... cred ca asi innebunii

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai, Acolo sus unde arata numele tau, stardollars. etc. e o casuta cu,, Upgrade ``. Cauta acolo dar sunt cam scumpe unele!

| clara1122 a răspuns:

Pai ca sa devii superstar trebuie sa platesti bani reali dar de craciun esti cateva zile superstar asa ca profita doar ca nu stiu daca mai e.
funda?