| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera niste fotografii dupa un laptop cu placa de
baza arsa?

4 răspunsuri:
| Rav3n a răspuns:

Le scoti de pe hdd(hard disk drive). Acolo se stocheaza toate aplicatiile, dosarele etc. Poti duce laptop-ul la un service si le spui sa iti scoata hdd-ul sau daca esti mai priceput il scoti tu si il conectezi la un alt laptop/pc. Daca trebuie sa il formatezi, nu e chiar o problema, sunt programe pentru a scoate documentele gen poze de pe hard chiar si dupa formatare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

DE PE / DIN laptop nu DUPA mama ei de limba romana.

scoti hdd si il pui fie la alt laptop fie folosesti un adaptor si il folosesti pe post de hdd extern

| Misea_Mihai_1985 a răspuns:

Ii scoti hard-diskul, acolo sunt stocate toate documentele si fotografiile si jocurile tale. Conectezi hard-diskul la un alt laptop sau pc si poti copia pe acel pc sau poti folosi acel hard-disk ca pe unul extern.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am grăbit extrem de tare și de aceea m-am exprimat greșit.....scuze.