| catanel10 a întrebat:

Cum pot sa fac rost de bani cat mai repede? Am 17 ani si am nevoie urgent de bani.Nu conteaza cat de legal sau ilegal este am nevoie urgent de bani. Legal sau ilegal dar sa nu fie anormalwinking si cum un ghinion nu vine singur mi-a fost furat si telefonul. Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Asa se intampla la ciori. **** rapid!

| Magnifico a răspuns:

Fa si tu un ban cinstit din pariuri laughing
Sau gasesteti o slujba din cate stiam eu s-a dat lege de la guvern si cei care primesc adolescenti la firmele lor iau o suma de bani pentru fiecare.Te poti angaja undeva ca ospatar, chelner (iei in jur de 100 lei -cel ptuin in zona mea- la o nunta cand esti ospatar).

Bafta!

| catanel10 explică:

@ Lifeline Ne faceti tigani de fiecare data va transmitem ca insulta-i neputinta exagerata.
@ MrPotato Te simti mai putin prost acum?

| LoL2000 a răspuns:

Hello (: daca esti bun la ceva, ma refer lucruri artizanale, poti sa le vinzi sau chiar sa te angajezi undeva doar ca ai voie doar cu juma de norma pentru ca esti minor inca happy dar faci ceva bani big grin bafta happy