| Kassandra1408 a întrebat:

Cum pot trimite colete in Manchester? (nu vreau prin Posta Romana deoarece pentru maximul admis- 10 kg- in cer 300 de RON si nu imi convine)
Ma gandeam ca sunt masini care transporta pasageri si mai ramane loc la bagaje... Stiti de asa ceva in Moldova( Iasi, Bacau, Piatra-Neamt)? Daca nu Manchester macar Londra.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Din cate stiu eu, sunt autocare si poti trimite prin ele, cred ca-ti ia cost la kilogram.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca la Atlassib sau la Ognivia.Au si serviciu de coletarie. Te interesezi si poate este mai ieftin decat la Posta Romana.

| Lorien_2084 a răspuns:

Atlassib are si serviciu de coletarie.