| quiria a întrebat:

Cum sa transfer poze de pe un telefon Samsung pe laptop? are cablu de laptop telefonul.
cum sa fac ca nu stiu
apare ca modem Samsung in laptop la printers and devices.
va rog raspundeti daca stiti.

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Este un program care se numeste Samsung Kies. Trebuie sa il descarci, dupa aceea conectezi cablul de date si intri in program. Este destul de simplu. Sper ca ai inteles; am avut si eu aceeasi problema. Si nu conteaza modelul telefonului. Atata timp cat e Samsung programul va functiona.

2 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

In primul rand trebuie sa instalezi programul care vine o data cu telefonul in rest nu stiu ca sa zic pentru ca nu ai specificat modelul.

| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Poi ai putea cu cablu de date nu? sau daca ai card de memorie in telefon, ti le transferi pe card si cu adaptorul de card pui pozele in laptop sau viceversa ma rog eu asa fac happy sper ca tea-m ajutat.happy