| Rabit a întrebat:

Sal TPU!
Intrebarea mea de azi este mai mult o problema legata de conectarea teleonului la PC.Telefonul avand android, la conectare, apare acel mesaj de confirmare a conectari usb pentru transfer date.Iar cand dau conectare pe desktop-ul meu imi tot apare si dispare acea fereastra mica care iti spune sa alegi sa redai muzica sau sa deschizi fisierele, copierea imaginilor stiti voi.Dar mie imi tot palpaie la conectare si nu stiu de ce? Am incercat si cu alt cablu de date si cu alt telefon iar doar telefonul meu facea asa! Oare sa fie dintr-un driver sau altceva va rog sa-mi raspundeti sunt deschis la orice raspuns sau parere.

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Portul micro usb.

| MarmotaCenusie a răspuns:

Cred ca problema este de la mufa telefonului daca spui ca ai incercat si cu alt telefon si a mers