| cata2000_5978 a întrebat:

Cum scap de batausi (vin si cate 7 adica in haita)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fugi de ei si suna la 112 asa se ocupa de respectivii infractori.

4 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Ai putea sa apelezi la politie sau la jandarmi

| umbra99 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu prieteni prin locuri publice.Sau sa-ti faci prieteni niste batausi mai puternici.confused

| FoarteLetargic a răspuns:

Te dai cu astia mari ca sa te apere sau fugi mereu. E alegerea ta.
Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le faci fata. Evident nu poti sa ii bati fiind in inferioritate numerica. Adevarul e ca daca stai si nu te comporti ca un mielusel, ci esti increzator si nu te lasi, baietii te vor aprecia. Succes!