| anamaria9817 a întrebat:

Cum se foloseste skype? dau fonditzatongue

2 răspunsuri:
| Micheille a răspuns:

Skype se foloseste pentru, flirt, sau afaceri. Orcine il poate accesa, dar trebuie sa ai grija si la pradatori, este un fel de yahoo.Doar ca mai specializat cu 70%. Il potii folosii cand nu ai credit pe telefon si sa suni de pe ala, sau in orice caz, poti vinde ceva ce nu iti trebuie.Doar copii peste 18 ani il pot accesa. Cei mai mici, pot cere acordul parintilor, si este necesar sa lsam idul si parola lor.
te tzuk:*

| Xeromorf a răspuns:

Il downloadezi, il instalezi, iti faci cont, dai add la prieteni si apoi poti sa vb cu ei... foarte simplu
exact ca la mess