| DianaIsHere123 a întrebat:

Cum se foloseste Skype?

3 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Skype este un program prin care poti crea conferinte video si nu numai(vorbesti cu prietenii, familia, rude din strainatate estc) acuma instructiunile de functionare sunt mai multe iar de aceea iti recomand sa cauti 2-3 minute pe youtube despre cum sa folosesti SKYPE, te va ajuta cu siguranta.O zi buna!

| AnaMeli19 a răspuns:

Simplu, trebuie doar sa intri aici : http://www.ultranetworks.ro/......na.html... si sa urmezi pasii :) asa m-am descurcat si eu! Succes :*