| Sfetcu_George_1997 a întrebat:

Cum sterg niste slide-uri de la google chrome? Slide-urile respective n-au o bara deasupra de exit.

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Eu am Google Chrome in romana si nu sunt prea sigur la ce te referi prin slide-uri, dar cred ca sunt acele pagini care apar ca niste patratele atunci cand deschizi un tab nou. Ei bine, pe acelea le poti sterge tragandu-le pe fiecare in parte in coltul dreapta jos (cand incepi sa tragi de una acolo va aparea o zona in care scrie "Eliminati din Chrome" numai ca la tine o sa fie in engleza)