| Chernobyl a întrebat:

Buna, ce se imtampla daca imi sterg Google Chrome? funda.

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca stergi acest browser, o sa ai posibilitatea de a intra doar in browserului telefonului sau al calculatorului(laptop)! Dar daca este aplicatia telefonului, adica o are telefonul de cand l-ai achizitionat, n-o sa o poti sterge si nici sa o opresti fortat! Meriti"a doua sansa"

6 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Ramai fara google chrome si nu mai poti naviga pe internet decat de pe browserul ramas pe pc/ telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai fara el. Exista si alte solutii de a naviga pe net. Pe calculator este internet explorer (desi nu recomand), opera si mozila, iar pe telefon cam aceleasi + brower-ul telefonului. Or mai fi si altele, dar nu le stiu acum. Le poti cauta pe net.

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Nu-l mai ai...

| Morsa123 a răspuns:

Pai daca il stergi nu se intampla nimic doar ca o sa folosesti explorer sau mozilla, conteaza de pc si daca il stergi de pe telefon sau tableta o sa ramai cu,, Internet" sau altele aplicatii.

| robertdanis a răspuns:

Eu când l-am sters nu sa întâmplat nimic.

| Meleu a răspuns:

De unde? Pc sau Telefon?