| m4r1n a întrebat:

Cunoasteti vreun program de scris care sa aiba scrisul ca scrisul de mana?

19 răspunsuri:
| nauca a răspuns:

Photoshop, sectiunea de text -> multiple fonturi. (asta doar daca vrei sa pui "scris" pe o imagine)

| nauca a răspuns:

Sau, daca vrei doar fonturile, sa le folosesti pe pagini web de pilda, fa urmatoarele: click "Start" (stanga jos in Windows) - > "RUN" - > scrii "charmap" si dai enter. Acolo gasesti orice font iti trece prin minte, inclusiv simboluri. Doar ca trebuie sa iei cu copy - paste fiecare litera in parte si e cam obositor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat program de scris. poti folosi si cel mai banal program de editat poze, daca nu ma insel, chiar si paint'ul happy... si la sectiunea pentru scris, alegi fontul "script". asa se numeste fontul pentru scris de mana.

| m4r1n explică:

Eu zic program ca si world...asa ceva dar sa imi spuneti un program cu care pot sa scriu de mana...

| bisnitarpunctcom a răspuns:

Da Microsoft Word.si selectezi fontul pe care il vrei

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai nu este un program daca vrei sa faci p mess...sa scrii unde dhai dhai la georgia.si ai scrisu d mana :d

| m4r1n explică:

Eee na, program ca World asa ceva nu paint si program de modificat poze.Si scris de mana cu litere legate intre ele...nu stiti scrie de mana? daca stiti dc imi spuneti georgia si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti baiat nu iti dau id meu sa iti tr dar incearca Microsoft office

| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai este un program miscrosoft ofice 2006 dar trebuie sa platesti pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie pentru fica mea.Joaca un joc "stardoll" si s` decis sa fie "covergirl" am nevoie de un program cu care pot scrie de mana...

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe programe... dar mie imi place photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...paintulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa da nici eu nu stiu simi tr

| Raluk44522 a răspuns:

Script