| SilentRain a întrebat:

Cum as putea sa imi schimb scrisul de mana din moment ce am un scris foarte urat?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scrii incet si incerci sa faci literele cat mai frumos. Ajuta daca nu iei stiloul/pixul de pe foaie pana termini cuvantul

| cfrtobias a răspuns:

Poate exersezi pe o foaie si scrii incet

| SilentRain explică (pentru cfrtobias):

Am mai incercat, pur si simplul nu reusesc

| supadeceapa a răspuns (pentru SilentRain):

Faci asta zilnic pentru mult timp.

| cfrtobias a răspuns (pentru SilentRain):

Poate apesi prea tare pix sau cu ce scrii mai incearca

| ForeverAlone97 a răspuns:

Ești doctoriță? laughing

| SilentRain explică (pentru ForeverAlone97):

Da 'sunt Gregory House in varianta feminina

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru SilentRain):

Interesant laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ai un scris citet si frumos, incearca sa sa scrii mai mare. Daca scrii marunt, niciodata nu vei reusi sa scrii frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mai scrie de mână

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e la scoala sau facultate aici scrie pe laptop sau de dai bac scrii la laptop si scoti la imprimanta?

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Cand scris o reclamatie sau depui o cerere folosesti scrisul de mana, scrisul meu nu se intelege aproape deloc

Răspuns utilizator avertizat
| RaphahellDamian09 a răspuns:

Scrii incet si frumos, iar dupa incepi tot mai repede. dupa vreo 2-3 caiete scrise pe o perioada de o luna o sa scrii frumos