| Alinaalian1234 a întrebat:

Daca dau hainele la second hand primes bani pe ele? Daca da cam cat as primi?
FUNDA

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Da, asa am auzit, ca primesti bani pe ele, dar nu castigi prea mult

| Pufi1999 a răspuns:

In Caransebes nu primesti bani. Tatal meu nu a primit nicioadata bani cand a dat haine la second.

| alessia5158 a răspuns:

Nu le poti vinde unor firme care comercializeaza asememea produse --- firmele respective trebuie sa justifice achizitia lor printr-o factura. Ori, tu nu poti sa dai factura pentru hainele pe care acestea le cumpara de la tine.