| SebyHorvath a întrebat:

Daca tai crampoanele de la adidasii de fotbal vor fi buni pentru footbal pe teren asfaltat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face prostia asta ca si eu am facut-o si nu prea sunt buni nici pentru sala nici pentru asflat.

| SebyHorvath explică (pentru anonim_4396):

Ce se intampla?
la ce te referi

| StrongHeart a răspuns:

NU face asta pentru ca apoi nu vei mai dori sa ii porti deloc
Iti zic cumpara-ti o pereche strict de strada, tenesi la cateva zeci de lei maxim sa nu fie nici din aia de se rup intr-o zi dar poti sa iti iei o pereche ieftina si sa rupi asfaltu cu ei si sa pastrezi ghetele pentru sala/gazon unde joci tu.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SebyHorvath):

Daca sunt crampoane mari nu poti merge este incomod si foarte greu sa-i folosesti si in plus sunt si greu de taiat.