| Rony56 a întrebat:

Dau FUNDA! E o intrebare simpla.

Am Windows 8 si mi-am luat un activator. S-a instalat cum trebuie (am vazut pe youtube) si cand dau Computer si vad Propietati la ultima zice ca windowsu nu e activat. doar dupa ce l-am instalat la activator a spus ca a trecut cu succes. nu inteleg. e activat sau nu?

1 răspuns:
| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Da, am folosit si eu un activator de genu pentru Windows 7. La fel imi facea. Solutiasadde fapt nu este nici-o solutie) cand dai la Computer -> Proprietati trebuie sa astepti putin 30sec-1min si o sa-ti apara acolo un cod si o sa-ti zica ca Windows-ul este activat.