| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu gaseste rasspunsul la o intreabare daca cuvantul e format din 3 litere?
ex: TPU

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ma gandesc ca baza de date ar fi prea incarcata - pentru ca ar lua primele trei litere si in cazul unor cuvinte uzuale... care se repeta des.
Probabil ca totul este din programare. Si mie mi s-a intamplat sa nu gasesc cuvantul emo...

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pentru a gasi un raspuns sau o intrebare este necesar sa tastezi un cuvant din minim 4 litere!
Doar asa vei putea accesa baza de data cu intrebari si raspunsuri!