| sylver69 a întrebat:

De ce nu-mi schimba avatarul?

10 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Poate incerci o poza prea mare(mi s`a intamplat si mie si mi-a luat ceva timp sa ma prind, pentru ca imi arata ca profilul e salvat, insa poza nu aparea). Incearca sa redimensionezi poza sau cauta una mai mica. Bafta!

| M4RK a răspuns:

Intra la editare profil-si colo jos scrie selecteaza imagine profil -dai browser si alegi imaginea-si salvare profil gata
bafta!happy

| Rizer a răspuns:

Care avatar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avataru de pe TPU se schimba un pic mai greu
Daca te referi la avataru de pe mess poate sunt niste probleme
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca poza e prea mare sau poate ca ai un url blog necorespunzator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am reinstalat i messengerul dar inutil nu pot schimba avtarul ce sa fac

| Elena97M a răspuns:

Daca te referi la avatarup de pe TPU, da, se schimba mai greu. Dupa ce iti setezi noua poza de profil nu iti apare imediat poza setata.

Dupa un timp (nu stiu cat) vei vedea ca iti va aparea poza setata de tine.

| sylver69 explică:

De pe TPU

| raza-de-soare a răspuns:

Da...care avatar?thinking

| alexandra_2644 a răspuns:

Daca stii pasii pe care ii urmezi pentru a schimba avatarul...bine...daca nu merge asa parerea mea sterge "yahoo messinger" si ia-l de pe net il instalezi si gata merge tot www. yahoo-massinger instalare.com daca nu merge adresa asta scrii pe pagina de goole asa " yahoo massinger instalare" parerea mea e sa iti instalezi ultimul tip de yahoo adica " yahoo massinger 10"...